Gerze Evden Eve Nakliyat

Gerze Evden Eve Nakliyat

Gerze Karadeniz’in  yeşil doğası ile buluşmuş ve görmeye değer tabiat güzellikleri dolu güzel bir ilçemizdir. Sinop iline bağlı olan ilçe Hitilerden, Kimmerlere, Frigyalılardan, Lidyalılara bir çok medeniyete ev sahipliği etmiştir. Geniş yaylaları ve ormanları ile doğa güzelliklerini insanlara sunan ilçe yazın neredeyse nüfus olarak iki katına çıkmaktadır. Turistik açıdan yaz mevsiminde hareketlenmenin olduğu görülür.
1956 yılında bir evin mangalından çıkan büyük bir yangınla büyük bir facia yaşar. Bütün ilçeye yayılan yangın 1000 kadar evin kül olmasına ve yalnızca 100 – 150 civarı evin kurtulmasına sebep olur. Bu sebeple eski tarihi evlere rastlamak çok mümkün değildir.
Bu güzel ilçemize iş değişikliği ya da memuriyet  sebebi ile gelecek iseniz taşınma ilgili problemlerinizi gerze nakliyat firması engin tecrübesi ile halledecektir.

Müşteri memnuniyet odaklı çalışan gerze evden eve nakliyat dün olduğu gibi bugün de güven esaslı bir hizmet anlayışı içinde yoluna devam etmektedir. Şirket bünyesinde bulunan filo araçlarımız ve de uzman seviye ekibimiz sayesinde  eşyalarınızı yeni meskeninize en hızlı ve kısa şekilde taşıyor yerine montajlama da yaparak temiz bir şekilde teslim ediyoruz.
Güzel şehrimiz Sinop’ta ikamet eden vatandaşlarımız ve bittabi güzel ilçelerinden biri olan gerzedeki yurttaşlarımız gerze evden eve nakliyata güvenip taşıma taşınma işlerini kafalarında sorun olmaktan atabilirler Sinop küçük yer, eğer fir nakliyat firması size verdiği sözleri tutmaz ise bu elbet en kısa zamanda bilinir yayılır ve firma için çok kötü bir imaj doğurur Bunu farkındayız fakat, sinop küçük bir yer olsa da olmasa da biz vereceğimiz hizmete ve de kalitesine odaklanmaktayız. Müşteri her zaman ve daima haklıdır demiyoruz, yanlış bilgilendirilmiş ve yönlendirilmiş müşteriler olabilir fakat bizler onları doğru yönlendirmeler ile daha sağlıklı kararlar almalarına yardımcı olabiliriz diyoruz. Sinopta nakliyat firması arayışı içinde iseniz sizlere yardımcı olmak için buradayız. Hemen iletişime geçiniz.